Mūsų paslaugos

Covebo įdarbinimo agentūrą Nijkerk mieste, Nyderlanduose, 2001 m. įkūrė John van de Veen ir Gert Bouw. Agentūros pagrindinė veikla yra tarpininkauti įdarbinant darbuotojus iš įvairių šalių Nyderlandų darbo rinkoje.

Daugiausiai darbo vietų siūlome produkcijos ir logistikos sektoriuose, kuriems patirties ir kvalifikacijos nereikalaujame. Galime pasiūlyti darbo galimybes suvirintojams, automechanikams,  inžinieriams, statybininkams bei kitiems kvalifikuotiems specialistams.

Kodėl verta rinkitis mus? Mes garantuojame:

  • Sąžiningą atlyginimą išmokėtą laiku;
  • Oficialią olandišką darbo sutartį lietuvių kalba;
  • Apgyvendinimą bei transportą į ir iš darbo;
  • Sveikatos draudimą bei visas socialines garantijas;
  • Pagalbą iš mūsų kolegų kilusiais klausimais;
  • Galimybę be rūpesčių pradėti gyvenimą Nyderlanduose;

Mums svarbiausia – kokybiškos paslaugos teikimas ir sąžiningumas, ko pasekoje – patenkinti klientai bei darbuotojai.

Taip pat Covebo yra ABU (Visuotinės laikinojo įdarbinimo įmonių asociacijos) narė. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

Apgyvendinimas ir transportas

Mūsų įmonėje itin svarbus yra žmogiškasis faktorius. Todėl stengiamės darbuotojus apgyvendinti ten, kur jie jaustųsi patogiai, galėtų atsipalaiduoti po darbo bei mėgautis laisvalaikiu.

Būdami ABU (bendrojo įdarbinimo agentūrų aljanso) ir NBBU (Nyderlandų darbo vietų ir laikinųjų įdarbinimo agentūrų asociacijos) nariais, mes turime sertifikuotą „Flex Home“ kokybės pažymėjimą.

Kiekviena apgyvendinimo vieta yra apstatyta baldais ir pilnai įrengta. Apgyvendinimo vietose yra virtuvinė įranga, skalbimo mašina, dulkių siurblys, televizorius, internetas ir kiti reikiami daiktai.

Mums svarbu, kad kiekvienas mūsų darbuotojas išvengtų rūpesčių dėl transporto Nyderlanduose. Užtikriname, kad mūsų darbuotojams būtų suteiktas tinkamas transportas į ir iš darbo. Tai gali būti tiek dviratis, tiek automobilis.

Socialinio draudimo numerio išdavimas

Mums yra svarbi žmonių sveikata ir gerovė. Mes rūpinamės, kad mūsų klientų, darbuotojų ir personalo reikalai būtų gerai organizuoti.

Norėdamas dirbti Nyderlanduose, kiekvienas asmuo privalo turėti BSN – socialinio draudimo numerį. Darbuotojai šį numerį gali gauti savarankiškai, užsiregistruodami miesto savivaldybėje, arba jį pasidaryti padės mūsų įmonės koordinatoriai. Daugiau apie BSN numerio išdavimą galite skaityti ČIA.

Jei jūs jau turite socialinio draudimo numerį, privalote pateikti mokesčių administratoriaus išduotą originalią formą!

Draudimas

Nyderlanduose sveikatos draudimas yra privalomas, todėl mūsų darbuotojai turi būti sudarę sveikatos draudimo sutartį. Draudimas užtikrins jūsų saugumą, jei susirgsite arba dirbant Nyderlanduose nutiks nelaimingas atsitikimas.

Jūs galite pasirašyti sutartį su draudimo įmone savarankiškai arba pasinaudoti mūsų teikiama draudimo paslauga.