Sveiki atvykę į Covebo svetainę

2001 m. Covebo įdarbinimo agentūrą Nijkerk mieste, Nyderlanduose, įkūrė John van de Veen ir Gert Bouw. Agentūros pagrindinė veikla yra tarpininkauti įdarbinant profesionalius darbuotojus Nyderlandų darbo rinkoje.

Daugiausiai darbo vietų siūlome produkcijos ir logistikos sektoriuose. Taip pat turime daug darbo galimybių suvirintojams, inžinieriams, statybininkams bei kitiems kvalifikuotiems specialistams. Darbas Covebo reiškia: sąžiningą atlyginimą, oficialią darbo sutartį, darbdavio teikiamą apgyvendinimą, sveikatos draudimą, mokesčių mokėtojo numerį. Mums svarbiausia – kokybiškos paslaugos teikimas ir sąžiningumas, ko pasekoje – patenkinti klientai bei darbuotojai. Daugumai mūsų įdarbintų darbuotojų buvo suteikta ilgalaikio įdarbinimo galimybė Nyderlanduose.

Covebo yra ABU (Visuotinės laikinojo įdarbinimo įmonių asociacijos) narė. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

 

Apgyvendinimas

Mūsų darbe žmogiškasis faktorius yra labai svarbus, todėl stengiamės darbuotojus apgyvendinti ten, kur jie jaustųsi patogiai, galėtų atsipalaiduoti po darbo bei mėgautis laisvalaikiu. Būdami ABU (bendrojo įdarbinimo agentūrų aljanso) nariais, mes turime sertifikuotą „Flex Home“ kokybės pažymėjimą. Kiekvienas butas yra apstatytas baldais ir pilnai įrengtas. Butuose yra virtuvinė įranga, skalbimo mašina, dulkių siurblys, televizorius, internetas ir kiti buityje reikalingi daiktai.

Socialinio draudimo numeris

Mums yra svarbi žmonių sveikata ir gerovė. Mes rūpinamės, kad mūsų klientų, darbuotojų ir personalo darbiniai santykiai būtų gerai suorganizuoti. Kiekvienas asmuo, norintis pradėti dirbti Nyderlanduose, privalo turėti BSN – socialinio draudimo numerį. Darbuotojai šio numerio gali prašyti savarankiškai kiekvienoje miesto savivaldybėje („Gemeente“) pateikdami galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą, taip pat – tą padaryti gali padėti mūsų kolegos lietuviai. Jei jūs jau turite socialinio draudimo numerį, privalote pateikti mokesčių administratoriaus išduotą originalią formą!

Kontaktinis asmuo Lietuvai

Mes manome, kad asmeninis kontaktas su būsimu darbuotoju yra labai svarbus, todėl mes visada susitinkame su kiekvienu pas mus planuojančiu dirbti asmeniu ir visą informaciją pateikiame jo gimtąja kalba. Kandidatų atranką ir įdarbinimą Nyderlanduose vykdo mūsų kolegos lietuviai. Nesvarbu, ar esate Lietuvoje, ar Nyderlanduose, visuomet galite kreiptis į juos su darbu susijusiais klausimais. Kai atvyksite į Nyderlandus, jie nedelsdami susisieks su jumis ir padės kuo greičiau įsidarbinti.

Draudimas

Nyderlanduose sveikatos draudimas yra privalomas, todėl mūsų darbuotojai turi būti sudarę sveikatos draudimo sutartį. Draudimas užtikrins nemokamą medicininę pagalbą, jei susirgsite ar atsitikus nelaimingam įvykiui darbe. Jūs savo sveikatą apsidrausti galite savarankiškai arba pasinaudoti mūsų teikiama sveikatos draudimo paslauga. Mūsų kolegos lietuviai gali patarti šiuo klausimu.

Įrankiai ir darbo drabužiai

Labai svarbu, kad mūsų darbuotojai savo darbo vietoje turėtų visas darbui atlikti reikalingas priemones. Todėl mes visus mūsų darbuotojus aprūpiname reikalingais darbo įrankiais, drabužiais ir apsauginėmis priemonėmis.