Kodėl verta rinktis Nyderlandus?

Pagrindinė priežastis, dėl kurios lietuviai renkasi darbą ir gyvenimą Nyderlanduose, yra didesnis darbo užmokestis. Darbas Nyderlanduose gali Jums suteikti galimybę užsidirbti ir susitaupyti.

1.Patrauklus atlyginimas

Dirbdami Nyderlanduose galite pasinaudoti galimybe uždirbti daugiau nei nurodyta valandinę algą:

  • Papildomi procentai – šalčio užmokestis (dirbant šaltoje temperatūroje), papildomai apmokamos naktinės pamainos, už darbą savaitgaliais ir švenčių dienomis mokama papildomai;
  • Viršvalandžiai – kai kurios kompanijos gali pasiūlyti darbą po įprastų darbo valandų;
  • Darbo stažas – kuo daugiau dirbsite vienoje kompanijoje, tuo didesnė tikimybė gauti didesnį atlyginimą ir paaukštinimą pareigose.

2. Profesinė patirtis

Nyderlandai taip pat suteiks galimybę nekvalifikuotiems asmenims įgauti patirties ir galimai įgyti kvalifikaciją pasirinktoje srityje. Tiems, kurie turi patirties ir kvalifikaciją, pavyzdžiui, automechanikams, CNC operatoriams, statybininkams ar dailidėms, Covebo siūlo įdomius projektus, kurie padės jiems pagerinti savo darbo įgūdžius ir patirtį.

Visi darbo pasiūlymai

3. Susikalbėjimas anglų kalba

Atvykus gyventi ir dirbti į Nyderlandus susikalbėti anglų kalba galėsite bene visur. Didžioji dalis Nyderlandų gyventojų kalba antrąją užsienio kalba, pavyzdžiui, anglų ir/ar vokiečių (priklausomai nuo regiono). Tad, jei turite bent minimalias anglų kalbos žinias tai puiki proga jas įtvirtinti ir pagerinti kalbos įgūdžius.

4. Nauji draugai ir patirtys

Nauja aplinka suteiks šansą pažinti daug įvairių žmonių. Savo darbe Nyderlanduose sutiksite daugybę skirtingų tautybių žmonių, su kuriais galbūt užmegzite draugystę ir tuo pačiu pažinsite skirtingas kultūras. Taip pat turėsite galimybę iš arčiau pažinti spalvingą Nyderlandų kultūrą.

Apie mus

„Covebo Lietuva” yra Nyderlandų įdarbinimo agentūros filialas, kurio tikslas – padėti lietuviams įsikurti ir dirbti Nyderlanduose. Covebo turi daugybę biurų įvairiuose Nyderlandų miestuose.

  • Patirtis nuo 2001 m.;
  • Įdarbinome daugiau nei 10 000 laimingų darbuotojų;
  • 40+ biurų Nyderlanduose ir 11 biurų kitose Europos šalyse;
  • Profesionalūs įdarbinimo specialistai, kurie padės jums rasti tinkamą darbą Nyderlanduose.

Visi „Covebo” esantys darbuotojai turi aiškiai apibrėžtą individualų vaidmenį, tačiau bendrą tikslą: suteikti visiems kandidatams malonią patirtį Nyderlanduose, pagal ABU taisykles. Mūsų įmonė neima jokių papildomų mokesčių už įdarbinimą ir mes netoleruojame šios praktikos.

Darbas Nyderlanduose

Dažnai užduodami klausimai
Kas yra ABU kodeksas?
ABU yra didžiausia sektoriaus asociacija, vienijanti Nyderlandų laikinojo įdarbinimo įmones. ABU rūpinasi, kad laikinieji darbuotojai, pavyzdžiui, būtų supažindinami su kolektyvine darbo sutartimi, o laikinojo įdarbinimo įmonės laikytųsi tokių sutarčių, kitų įstatymų ir taisyklių. Daugiau informacijos rasite ČIA.
Nyderlandai yra Europos Sąjungos šalis, todėl jums nereikia specialaus leidimo dirbti. Atvykstant jums reikia su savimi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, vairuotojo pažymėjimą. Jei prireiktų mokesčių mokėtojo kortelės ar kitų dokumentų, tuomet fotokopijos turėtų pakakti. Labai svarbu, kad jūsų tapatybę patvirtinantys dokumentai būtų galiojantys ir geros būklės. Nyderlandų valdžios institucijos gali atmesti sugadintus, pasibaigusio galiojimo, neįskaitomus asmens dokumentus!
Kalbant apie profesinės kvalifikacijos pažymėjimus, fotokopijos turėtų pakakti, tačiau, pavyzdžiui, suvirinimo testai ir sertifikatai turėtų būti originalūs. Jei esate išlaikę darbo saugos egzaminą VCA / SCC, turėkite su savimi pažymėjimą ir kortelę. Jei neturite galimybės pateikti šių dokumentų, tuomet atsiųskite mums savo pažymėjimo numerį.
Butai yra apstatyti baldais ir pilnai įrengti, rasite visus buityje reikalingus daiktus. Mes suteikiame pagalves, užklotus bei patalynę. Jei neturite darbo saugos batų, Covebo juos jums parūpins, nes dirbant šie batai yra privalomi. Su savimi turėkite: rankšluosčių, asmens higienos priemonių, džiovintuvą, kitų jums reikalingų kasdienių prekių (švaros ir higienos prekės, tualetinis popierius ir t.t.). Pabandykite pagalvoti apie visus jums reikalingus daiktus, vaistus ir apie tai, ko Nyderlanduose galbūt nėra. Jei ketinate vykti lėktuvu, atkreikite dėmesį į oro linijos taikomus bagažo apribojimus. Pagalbą rasite čia.
Vykti į Nyderlandus galima keliais būdais: autobusu, lėktuvu ir keleivių pervežimo įmonių pagalba. Visais atvejais už tai susimokėti turėsite patys. Atvykimas ir persikėlimas į butą paprastai vyksta savaitgaliais. Mūsų darbuotojai dažniausiai vyksta su keleivių pervežimo įmonių pagalba, nes jos pristato tiesiai į gyvenamąją vietą.
„Wizzair“ ir „AirBaltic“ avialinijos vykdo reguliarius skrydžius tarp Lietuvos ir Nyderlandų, o tai užtikrina pigų ir greitą keliavimo būdą. Tiems, kurie skrenda lėktuvu, nuvykti į apgyvendinimo vietą taip pat nėra sudėtinga, kadangi Nyderlanduose yra gerai išvystytas geležinkelių tinklas. Iš Eindhoveno oro uosto į geležinkelio stotį autobusas vyksta kas 30 minučių. Kelionė trunka 20 minučių. Iš Eindhoveno geležinkelio stoties galėsite nuvykti į jums reikiamus miestus. Autobusų tvarkaraščius ir autobusų stotelių vietas rasite čia. Pagalbą, kaip vykti traukiniais, rasite čia. Jei vykstate traukiniais, mes rekomenduojame parsisiųsti specialią programėlę. Ji yra olandų kalba, tačiau labai paprasta ir nesudėtinga. Parsisiųsti „Reisplanner“ programą čia! Prieš vykstant verta pasitikrinti autobusų, traukinių stoties, biuro bei apgyvendinimo vietą Google žemėlapyje. Tai padės lengviau susiorientuoti atvykus.
Galite pasirinkti keliauti su „Ecolines“, tarptautines autobusų paslaugas teikiančia įmone. Kelionė trunka apie vieną parą, tad atsižvelkite į tai planuodami savo laiką bei kelionę.
Darbui Nyderlanduose reikalingas BSN  (socialinio draudimo numeris), be kurio teisėtas įdarbinimas neįmanomas. Mes padėsime jums šį numerį įsigyti. Dėl didelio vietinės valdžios užimtumo tai gali užtrukti iki keleto dienų. Saugokite išduotą oficialų dokumentą! Jis išduodamas nemokamai, tačiau pakartotinis šio dokumento išėmimas jums kainuos apie 20 eurų. Kai tik gausite BSN numerį, mes padėsime jums atsidaryti banko sąskaitą. Tam jums reikia olandiško telefono numerio ir BSN numerio. Nedelsiant gausite laikinąją kortelę, kurią galėsite naudoti iškart. Paprastai viskas parengiama per vieną dieną. Po to, kai jus įdarbinsime, jūs galėsite peržiūrėti savo sutartį, sekti uždarbio suvestines ir įkeltus oficialius dokumentus „Covebo“ asmeninėje paskyroje.
Vairuodami savo automobilį Nyderlanduose, turėsite susimokėti automobilio svorio mokestį bei įvykdyti kitus bendrus mokėjimo reikalavimus. Savo automobiliu lietuviškais numeriais Nyderlanduose galėsite naudotis tik ribotą laiką. Daugiau informacijos apie tai rasite čia. Nyderlanduose galite naudotis galiojančiu lietuvišku vairuotojo pažymėjimu, tačiau gyvenant ilgesnį laikotarpį lietuvišką vairuotojo pažymėjimą gali tekti pasikeisti į olandišką. Kada teks keisti Lietuvoje išduotą vairuotojo pažymėjimą priklauso nuo to, kuriais metais jis buvo išduotas. Nyderlanduose yra platus greitkelių tinklas, todėl vykdami savo automobiliu atnaujinkite Nyderlandų žemėlapį savo GPS.
Mums nereikia jokių dokumentų iš ankstesnių darbdavių, kad galėtumėte sudaryti sutartį su mumis.