Ortakių ir ventiliacijos montuotojai

Informacija

  • Ventiliacijos montuotojas
  • Techniniai darbai
  • Venlo
  • 2018 m. gegus 2 d

Ieškome motyvuotų patyrusių ortakių bei ventiliacijos montuotojų dirbti laivų statyklose įvairiose Olandijos, Vokietijos vietovėse.

Darbo pobūdis

  • Techninių planų skaitymas;
  • Ortakių (dažniausiai Spiro) tikrinimo, matavimo, pakeitimo arba instaliavimo, kabinimo darbai prabangiose jachtose.

Reikalavimai

  • Patirtis instaliuojant ortakius/ventiliacines sistemas;
  • Gebėjimas skaityti techninius brėžinius;
  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba;
  • Motyvacija bei nusiteikimas dirbti viršvalandžius;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą dieninį darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Ilgalaikį bendradarbiavimą;
  • Apgyvendinimą, transportą bei sveikatos draudimą;
  • Pagalbą įsigyjant BSN numerį (būtiną registracijos numerį norint dirbti ir gyventi Olandijoje).

Atlyginimas

  • Atlyginimas 460 Eur per savaitę atskaičius mokesčius.

Papasakoti draugui

Domas Šuminas

0031 6 86 161 700
suminas@covebo.nl

Pateikti paraišką Ortakių ir ventiliacijos montuotojai

Vardas

Telefono numeris

El. pašto adresas

Namų adresas

Pašto indeksas

Miestas

Šalis

Failas (PDF / Word)

Nežinomas

Motyvacija