Metalo apdirbimo specialistas laivų statybos srityje

Informacija

  • Metalo apdirbėjas
  • Techniniai darbai
  • Bremenas, Vokietija
  • 2018 m. gegus 2 d

Ieškome metalo apdirbimo/montavimo specialisto, mokančio skaityti techninius brėžinius bei turinčio patirties laivų statyboje.

Darbo pobūdis

  • Darbų atlikimas skaitant techninius brėžinius bei planus;
  • Laivų ir kitų sunkiųjų metalo konstrukcijų surinkimas, montavimas;
  • Juodojo plieno vamzdžių bei vamzdžių vidaus įvadų montavimas;
  • Trumpi suvirinimo, šlifavimo, deginimo darbai.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas metalo apdirbimo srityje;
  • Gebėjimas skaityti techninius brėžinius bei techninius planus;
  • Metalo apdirbimo, montavimo patirtis laivų statyboje;
  • Gebėjimas virinti MIG/MAG būdu, 1 lygiu, elektrokodu 1;
  • Siūlių virinimas bei kiti paprasti virinimo darbai;
  • Gebėjimas dirbti pjaustymo ugnimi bei kita metalo apdirbimo įranga;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Ilgalaikį bendradarbiavimą;
  • Apgyvendinimą ir sveikatos draudimą;
  • Pagalbą įsigyjant BSN numerį (būtiną registracijos numerį norint dirbti ir gyventi Olandijoje).

Atlyginimas

  • Atlyginimas 440 Eur per savaitę atskaičiavus mokečius.

Papasakoti draugui

Vilija Jakštaitė

0031 6 25 14 75 08
v.jakstaite@pran.eu

Pateikti paraišką Metalo apdirbimo specialistas laivų statybos srityje

Vardas

Telefono numeris

El. pašto adresas

Namų adresas

Pašto indeksas

Miestas

Šalis

Failas (PDF / Word)

Nežinomas

Motyvacija