Gipso kartono plokščių montuotojas

Informacija

  • Dailidė
  • Statybos darbai
  • Eindhoven
  • 2018 m. rugpjio 28 d

Skubiai ieškome patyrusio gipso kartono plokščių montuotojo/apdailininko!

Darbo pobūdis

Ilgalaikis darbas naujos statybos gyvenamuosiuose namuose, butuose, bei komercinėse patalpose. Sienų, lubų montavimas pagal brėžinius, palėpių įrengimas.

Reikalavimai

  • Patirtis gipso kartono plokščių montavime;
  • Gebėjimas dirbti individualiai/nepriklausomai;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Noras dirbti užsienyje;
  • Anglų kalbos lygis A2/B1;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

  • Nemokamą apgyvendinimą puikiomis sąlygomis;
  • Automobilį keliavimui į darbą;
  • Profesionalius įrankius ir aprangą;
  • Visas Nyderlandų socialines garantijas!

Atlyginimas

  • Nuo 480€ per savaitę atskaičius visus mokesčius, nuomą ir sveikatos draudimą;
  • 40 darbo valandų per savaitę.

Manai, kad šis darbas tau ir nori daugiau informacijos apie šį pasiūlymą? Susisiek su mumis!

Papasakoti draugui

Domas Šuminas

0031 6 86 161 700
suminas@covebo.nl

Pateikti paraišką Gipso kartono plokščių montuotojas

Vardas

Telefono numeris

El. pašto adresas

Namų adresas

Pašto indeksas

Miestas

Šalis

Failas (PDF / Word)

Nežinomas

Motyvacija