Order Picking su aukštuminiu krautuvu (Jungheinrich reach truck driver)

Informacija

  • Logistika (įprastoje temperatūroje)
  • Logistikos darbai
  • Tiel
  • 2018 m. gruodio 13 d

Mūsų klientui "Kuehne + Nagel Logistics BV" ieškome aukštuminio krautuvo vairuotojo/ užsakymų surinkejo Tiel mieste.

Nuo 1890 m., kai įmonė buvo įkurta Bremene, Vokietijoje, August Kuehne ir Friedrich Nagel, "Kuehne + Nagel" tapo viena iš pirmaujančių pasaulyje logistikos paslaugų teikėjų.

"Kuehne + Nagel" Tiel mieste teikia aukštos kokybės logistikos paslaugas pirmaujančioms pasaulio FMCG įmonėms.

Darbo pobūdis

  • FMCG prekių (fast mover consuming goods) surinkimas
  • Pick-by-Voice
  • Sunkvežimių pakrovimas/ iškrovimas
  • Prekių sandėliavimas

Reikalavimai

  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba
  • Aukštuminio keltuvo pažymėjimas
  • Darbo patirtis kaip reach truck driver (Jungheinrich)
  • Teistumo (neteistumo) pažyma
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Darbą ilgesniam laikotarpiui
  • 3 pamainų darbą
  • Socialinės garantijas
  • Apgyvendinimą bei transportą

Atlyginimas

12.50 Eur neatskaičius mokesčių per valandą

Papasakoti draugui

Giedrė Lunė

+31 6 11 58 87 12
lune@covebo.nl

Pateikti paraišką Order Picking su aukštuminiu krautuvu (Jungheinrich reach truck driver)

Vardas

Telefono numeris

El. pašto adresas

Namų adresas

Pašto indeksas

Miestas

Šalis

Failas (PDF / Word)

Nežinomas

Motyvacija