Mūsų paslaugos

SVEIKI ATVYKĘ Į COVEBO SVETAINĘ

2001 m. Covebo įdarbinimo agentūrą Nijkerk mieste, Nyderlanduose, įkūrė John van de Veen ir Gert Bouw. Agentūros pagrindinė veikla yra įdarbinti profesionalius darbuotojus Nyderlandų darbo rinkoje.

Daugiausiai darbo vietų siūlome produkcijos ir logistikos srityse. Taip pat turime daug darbo galymybių ir suvirintojams, inžinieriams, statybininkams bei kitiems kvalifikuotiems specialistams. Darbas Covebo reiškia: sąžiningą atlyginimą, oficialią darbo sutartį, darbdavio teikiamą apgyvendinimą, sveikatos draudimą, mokesčių mokėtojo numerį. Visą reikiamą informaciją mes suteikiame jūsų gimtąja kalba. Mums svarbiausia – kokybiškos paslaugos ir sąžiningumas, patenkinti klientai bei darbuotojai. Daugumai mūsų įdarbintų darbuotojų buvo suteikta ilgalaikio įdarbinimo galimybė Nyderlanduose.

APGYVENDINIMAS

Mūsų darbe svarbus yra žmogiškasis faktorius, todėl stengiamės darbuotojus apgyvendinti ten, kur jie jaustųsi patogiai, galėtų atsipalaiduoti po darbo bei mėgautis laisvalaikiu. Būdami ABU (bendrojo įdarbinimo agentūrų aljanso) ir NBBU (Nyderlandų darbo vietų ir laikinųjų įdarbinimo agentūrų asociacijos) nariais, mes turime sertifikuotą „Flex Home“ kokybės pažymėjimą. Kiekvienas butas yra apstatytas baldais ir pilnai įrengtas. Butuose yra virtuvinė įranga, skalbimo mašina, dulkių siurblys, televizorius, internetas ir kiti reikiami daiktai.

SOCIALINIO DRAUDIMO NUMERIO PRAŠYMAS

Mums yra svarbi žmonių sveikata ir gerovė. Mes rūpinamės, kad mūsų klientų, darbuotojų ir personalo reikalai būtų gerai organizuoti. Norėdamas dirbti Nyderlanduose, kiekvienas asmuo privalo turėti BSN - socialinio draudimo numerį. Darbuotojai šio numerio gali prašyti savarankiškai, pateikdami galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą, arba tą padaryti gali padėti mūsų kolegos lietuviai. Jei jūs jau turite socialinio draudimo numerį, privalote pateikti mokesčių administratoriaus išduotą originalią formą!

DRAUDIMAS

Nyderlanduose sveikatos draudimas yra privalomas, todėl mūsų darbuotojai turi būti sudarę sveikatos draudimo sutartį. Draudimas užtikrins jūsų saugumą, jei susirgsite arba dirbant Nyderlanduose nutiks nelaimingas atsitikimas. Jūs galite pasirašyti sutartį savarankiškai arba pasinaudoti mūsų teikiama paslauga. Mūsų kolegos lietuviai gali patarti šiuo klausimu.

KONTAKTINIS ASMUO LIETUVAI

Mes manome, kad labai svarbus yra asmeninis kontaktas su būsimu darbuotoju, informacijos suteikimas gimtąja kalba bei tolesnis mūsų darbuotojo tobulėjimas. Tai reiškia, kad susitinkame su kiekvienu pas mus planuojančiu dirbti asmeniu. Kandidatų atranką bei įdarbinimt galą Nyderlanduose vykdo mūsų kolegos lietuviai. Nesvarbu, ar esate Lietuvoje, ar Nyderlanduose, visuomeite kreiptis į juos su darbu susijusiais klausimais. Kai atvyksite į Nyderlandus, jie nedelsdami susisieks su jumis ir padės kuo greičiau pradėti dirbti.

ĮRANKIAI IR DARBO DRABUŽIAI

Labai svarbu, kad mūsų darbuotojai savo darbo vietoje turėtų visas reikalingas priemones. Todėl mes suteikiame visus reikalingus darbo įrankius, darbo drabužius, apsauginius batus ir visa kita, ko reikia tinkamai ir saugiai atlikti dirbą.

NERADOTE DARBO, KURIO IEŠKOJOTE?

Sužinokite apie naujausias darbo galimybes elektroniniu paštu, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite naujausius darbo skelbimus