2 min.7 birželio 2024

Prekybos centrai Nyderlanduose

Jei ką tik atvykote į Nyderlandus, turbūt dar nespėjote susipažinti su visais čia esančiais prekybos tinkais? O pasirinkimo čia tikrai nestinga! Nyderlandai turi platų prekybos tinklą, kuris neabejotinai patenkins visus jūsų poreikius!

 

Prekybos centrai

Labiausiai paplitusios maisto prekių parduotuvės Nyderlanduose yra prekybos centrai. Kai kurie iš labiausiai žinomų prekybos centrų tinklų yra šie:

Albert Heijn bei Plus

Šie prekybos centrai yra brangesni, labiau koncentruoti į kokybę, bei siūlantys  platų produktų asortimentą – nuo šviežių daržovių ir vaisių iki įvairių užsieninių maisto ir ne maisto prekių.

Jumbo

Šis prekybos centras yra žinomas dėl plataus asortimento ir konkurencingų kainų. Tai pagrindinis Albert Heijn konkurentas.

Lidl ir Aldi

Vieni iš pigesnių prekybos tinklų. Lidl galima įsigyti tikrai geros kokybės daržovių už prieinamą kainą. Abu prekybos centrai siūlo įvairių šviežių gaminių, kepinių ir kitokių įvairių maisto ir ne maisto prekių.

Turgus

Turgus yra puiki vieta įsigyti šviežių tiek vietinių, tiek užsieninių produktų bei ne maisto prekių už konkurencingą kainą. Populiarųjį Albert Cuyp turgų galite rasti Amsterdame, Dappermarkt turgų galite rasti Amsterdam-Oost, bei Markthal - Roterdame. Didžiuosiuose miestuose turgus būna dažnai atidarytas bent šešias dienas per savaitę. Mažesniuose miesteliuose taip pat būna turgus, tačiau turi nustatytą specialią jam skirtą vieną dieną per savaitę.

Vietinės savitarnos parduotuvės

Nyderlanduose yra daug mažų vietinių būtiniausių prekių parduotuvių. Šiose mažose parduotuvėse dažnai siūlomas būtiniausių produktų pasirinkimas. Galite tokių mažų parduotuvių aptikti savo kaimynystėje, kur patogu greitai užbėgti nusipirkti trūkstamų produktų. Tačiau šios vietinės savitarnos parduotuvės paprastai yra šiek tiek brangesnės nei įprasti prekybos centrai.

Užsienietiškos parduotuvės

Nyderlanduose galite surasti specialių, tam tikros šalies prekybos centrų, pavyzdžiui, Lenkijos, Turkijos, Azijos bei kitų šalių. Jose rasite tai šaliai būdingų produktų. Čia yra ir kelios Baltijos šalių parduotuvės, kur galite rasti savo mėgstamų produktų iš Lietuvos.

Pirkimas internetu

Vis daugiau prekybos centrų siūlo galimybę apsipirkti internetu (Albert Heijn, Picnic, Jumbo). Dalis jų pristato produktus į namus, dalis siūlo atsiimti užsakytus produktus pačiame prekybos centre. Jei neturite savo transporto arba turite įtemptą darbo grafiką, tuomet apsipirkimas internetu kaip tik jums!

Linkime malonaus apsipirkimo bei naujų skonių atradimo!

 

Taip pat įdomu!

Skaitykite daugiau šios kategorijos tinklaraščių

Marihuanos ir alkoholio pirkimas bei vartojimas Nyderlanduose -  ką reikia žinoti? Mitai ir faktai.

3 min.12 balandžio 2024

Olandijos dviračių kultūra

3 min.1 lapkričio 2023

Kaip veikia darbo sistema Nyderlanduose?

3 min.30 gegužės 2023