Norėtumėte dirbti logistikos srityje Nyderlanduose?

 

Covebo rasime Jums labiausiai tinkantį darbą!

 

Darbas logistikos sektoriuje yra labai dinamiškas ir tęsiasi visas 24 valandas per parą. Čia ypač svarbus darbo tikslumas bei tempas. Šioje dinamiškoje aplinkoje yra įvairių darbo galimybių.

Ieškote darbo logistikoje? Tuomet Covebo gali Jums pasiūlyti daug įvairių darbo pozicijų! Mes nuolat ieškome patyrusių logistikos darbuotojų: užsakymų surinkėjų, sandėlio darbuotojų, šakinio bei aukštuminio krautuvo vairuotojų, elektrinio vežimėlio vairuotojų.

Sektorius, kuriame pasirinksite dirbti, yra labai svarbus ir gali nulemti tolimesnę Jūsų sėkmę darbe bei pasitenkinimą darbu. Vienam darbuotojui geriau sekasi prekybos centrų paskirstymo centre, kitam –  internetinių pardavimų užsakymų surinkime ir pan. Kadangi Covebo dirba su pačiomis įvairiausiomis logistikos kompanijomis, mes visuomet galime padėti surasti Jums tinkantį bei patinkantį darbą šiame dinamiškame logistikos pasaulyje!

 

Ko mes tikimės iš Jūsų?

 

Jei turite darbo logistikoje patirties, tuomet žinote, kad nė viena darbo diena nėra tokia pati, o ir stovėti vietoje tikrai neteks! Todėl Covebo tikisi, kad būsite lankstus ir gebėsite dirbti savarankiškai, mokėsite planuoti savo laiką, o kartais padirbėsite ir papildomą valandą. Žinoma, su savimi turėsite reikalingus darbui sertifikatus, jei dirbsite šakinio arba aukštuminio krautuvo vairuotojais.

Mes džiaugsimės galėdami padėti Jums surasti tinkamą darbą. Kiekvienam savo darbuotojui mes skiriame asmeninį dėmesį bei tiksliai išsiaiškiname būsimojo darbuotojo pageidavimus, kokių žinių bei įgūdžių jis/ji turi. Geri darbuotojai yra mūsų turtas bei nusipelno išskirtinio dėmesio!

 

Darbo pasiūlymai logistikos srityje

 

 

Užsakymų surinkėjas (-a)

Prekių rinkimas sandėlyje

Užsakymų surinkėjas (-a)

Būsite atsakingas (-a) už prekių surinkimą sandėlyje ir paruošimą pakavimui ar išsiuntimui kientui.

Rinksite užsakymus pėsčiomis su rankiniu skeneriu, balso rinkimo sistema ar elektriniu palečių krautuvu (EPT). Jūsų tikslas – surinkti prekes pakavimui iš įvairių lokacijų. Kompanijos visuomet apmoko naujus darbuotojus ir praveda jiems instruktažą.

Pakuotojas (-a)

Surinktų prekių pakavimas

Pakuotojas (-a)

Būsite atsakingas (-a) už surinktų prekių pakavimą paruošimą išsiuntimui pas klientą.

Šiai pozicijai reikalingas atsakingas požiūris į darbą, kadangi klientas turi gauti tinkamai supakuotas prekes. Prekes pakavimui surinksite patys arba gausite jau surinktas. Jūsų darbas nuskanuoti visas prekes, užtikrinti, kad surinktas kiekis atitinka užsakymą ir sudėti prekes į dėžę. Supakavus užklijuojate lipduką ir perduodate pridavimui pas kurjerį.

Sandėlio darbuotojas (-a)

Įvairūs sandėlio darbai

Sandėlio darbuotojas (-a)

Atliksite įvairias sandėlio funkcijas.

Dirbdami sandėlio darbuotoju (-a) jūs būsite atsakingi už daugybę įvairių darbo funkcijų. Tai gali būti užsakymų rinkimas, pakavimas, prekių rūšiavimas ar lipdukų klijavimas. Šioje pozicijoje darbas niekada nebūna nuobodus, nes kiekvieną dieną gali tekti dirbti kažką naujo. Tad jei mėgstate dinamišką darbo aplinką, ši darbo pozicija kaip tik jums!

Kompanijos, su kuriomis bendradarbiaujame:

 

Logistikos kompanijos

 

 

 

Dažnai užduodami klausimai

Atsakymai į kylančius klausimus
Kas yra ABU kodeksas?
ABU yra didžiausia sektoriaus asociacija, vienijanti Nyderlandų laikinojo įdarbinimo įmones. ABU rūpinasi, kad laikinieji darbuotojai, pavyzdžiui, būtų supažindinami su kolektyvine darbo sutartimi, o laikinojo įdarbinimo įmonės laikytųsi tokių sutarčių, kitų įstatymų ir taisyklių. Daugiau informacijos rasite ČIA.
Nyderlandai yra Europos Sąjungos šalis, todėl jums nereikia specialaus leidimo dirbti. Atvykstant jums reikia su savimi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, vairuotojo pažymėjimą. Jei prireiktų mokesčių mokėtojo kortelės ar kitų dokumentų, tuomet fotokopijos turėtų pakakti. Labai svarbu, kad jūsų tapatybę patvirtinantys dokumentai būtų galiojantys ir geros būklės. Nyderlandų valdžios institucijos gali atmesti sugadintus, pasibaigusio galiojimo, neįskaitomus asmens dokumentus!
Kalbant apie profesinės kvalifikacijos pažymėjimus, fotokopijos turėtų pakakti, tačiau, pavyzdžiui, suvirinimo testai ir sertifikatai turėtų būti originalūs. Jei esate išlaikę darbo saugos egzaminą VCA / SCC, turėkite su savimi pažymėjimą ir kortelę. Jei neturite galimybės pateikti šių dokumentų, tuomet atsiųskite mums savo pažymėjimo numerį.
Butai yra apstatyti baldais ir pilnai įrengti, rasite visus buityje reikalingus daiktus. Mes suteikiame pagalves, užklotus bei patalynę. Jei neturite darbo saugos batų, Covebo juos jums parūpins, nes dirbant šie batai yra privalomi. Su savimi turėkite: rankšluosčių, asmens higienos priemonių, džiovintuvą, kitų jums reikalingų kasdienių prekių (švaros ir higienos prekės, tualetinis popierius ir t.t.). Pabandykite pagalvoti apie visus jums reikalingus daiktus, vaistus ir apie tai, ko Nyderlanduose galbūt nėra. Jei ketinate vykti lėktuvu, atkreikite dėmesį į oro linijos taikomus bagažo apribojimus. Pagalbą rasite čia.
Vykti į Nyderlandus galima keliais būdais: autobusu, lėktuvu ir keleivių pervežimo įmonių pagalba. Visais atvejais už tai susimokėti turėsite patys. Atvykimas ir persikėlimas į butą paprastai vyksta savaitgaliais. Mūsų darbuotojai dažniausiai vyksta su keleivių pervežimo įmonių pagalba, nes jos pristato tiesiai į gyvenamąją vietą.
„Wizzair“ ir „AirBaltic“ avialinijos vykdo reguliarius skrydžius tarp Lietuvos ir Nyderlandų, o tai užtikrina pigų ir greitą keliavimo būdą. Tiems, kurie skrenda lėktuvu, nuvykti į apgyvendinimo vietą taip pat nėra sudėtinga, kadangi Nyderlanduose yra gerai išvystytas geležinkelių tinklas. Iš Eindhoveno oro uosto į geležinkelio stotį autobusas vyksta kas 30 minučių. Kelionė trunka 20 minučių. Iš Eindhoveno geležinkelio stoties galėsite nuvykti į jums reikiamus miestus. Autobusų tvarkaraščius ir autobusų stotelių vietas rasite čia. Pagalbą, kaip vykti traukiniais, rasite čia. Jei vykstate traukiniais, mes rekomenduojame parsisiųsti specialią programėlę. Ji yra olandų kalba, tačiau labai paprasta ir nesudėtinga. Parsisiųsti „Reisplanner“ programą čia! Prieš vykstant verta pasitikrinti autobusų, traukinių stoties, biuro bei apgyvendinimo vietą Google žemėlapyje. Tai padės lengviau susiorientuoti atvykus.
Galite pasirinkti keliauti su „Ecolines“, tarptautines autobusų paslaugas teikiančia įmone. Kelionė trunka apie vieną parą, tad atsižvelkite į tai planuodami savo laiką bei kelionę.
Darbui Nyderlanduose reikalingas BSN  (socialinio draudimo numeris), be kurio teisėtas įdarbinimas neįmanomas. Mes padėsime jums šį numerį įsigyti. Dėl didelio vietinės valdžios užimtumo tai gali užtrukti iki keleto dienų. Saugokite išduotą oficialų dokumentą! Jis išduodamas nemokamai, tačiau pakartotinis šio dokumento išėmimas jums kainuos apie 20 eurų. Kai tik gausite BSN numerį, mes padėsime jums atsidaryti banko sąskaitą. Tam jums reikia olandiško telefono numerio ir BSN numerio. Nedelsiant gausite laikinąją kortelę, kurią galėsite naudoti iškart. Paprastai viskas parengiama per vieną dieną. Po to, kai jus įdarbinsime, jūs galėsite peržiūrėti savo sutartį, sekti uždarbio suvestines ir įkeltus oficialius dokumentus „Covebo“ asmeninėje paskyroje.
Vairuodami savo automobilį Nyderlanduose, turėsite susimokėti automobilio svorio mokestį bei įvykdyti kitus bendrus mokėjimo reikalavimus. Savo automobiliu lietuviškais numeriais Nyderlanduose galėsite naudotis tik ribotą laiką. Daugiau informacijos apie tai rasite čia. Nyderlanduose galite naudotis galiojančiu lietuvišku vairuotojo pažymėjimu, tačiau gyvenant ilgesnį laikotarpį lietuvišką vairuotojo pažymėjimą gali tekti pasikeisti į olandišką. Kada teks keisti Lietuvoje išduotą vairuotojo pažymėjimą priklauso nuo to, kuriais metais jis buvo išduotas. Nyderlanduose yra platus greitkelių tinklas, todėl vykdami savo automobiliu atnaujinkite Nyderlandų žemėlapį savo GPS.
Mums nereikia jokių dokumentų iš ankstesnių darbdavių, kad galėtumėte sudaryti sutartį su mumis.