Norėtumėte dirbti technikos srityje Nyderlanduose?

 

Covebo rasite tinkamiausią darbo vietą!

 

Domina darbas technologijų sektoriuje? Covebo suteiks jums galimybė tobulėti savo srityje. Kruopštumas bei kokybė – itin svarbūs, dirbant šiame sektoriuje. Siekdami tapti  specialistu technologijų sektoriuje galėsite gilinti savo turimas žinias bei mokytis naujų technikų. Įmonės Nyderlanduose yra suinteresuotos ukdyti savo darbuotojų kvalifikacijas, suteikdami laisvę augti savo srityje.

Ieškote darbo CNC srityje? Tuomet Covebo gali Jums pasiūlyti daug įvairių darbo pozicijų! Mes nuolat ieškome patyrusių CNC frezavimo, lankstymo ir tekinimo programuotojų arba operatorių, gebančių dirbti su serijine, trumpaserijine arba vienetine produkcija.

 Ar esate pasiryžę kurti naujas staklių programas po kiekvieno gaminio? Ar jums labiau patinka kruopščiai atidirbti vienos ar kelių detalių gamybą? O galbūt jūs  ieškote operatoriaus darbo pozicijos? Kadangi Covebo dirba su įvairiausiomis CNC kompanijomis, mes visuomet galime padėti surasti Jums tinkantį bei patinkantį darbą šiame dinamiškame technologijų pasaulyje!

 

Ko mes tikimės iš Jūsų?

 

Jei turite darbo patirties su CNC staklėmis, tuomet greičiausiai žinote, jog šioje srityje yra daug perspektyvų tobulėti! Todėl Covebo tikisi, kad būsite atsakingas, ryžtingas ir gebėsite dirbti komandoje bei savarankiškai, mokėsite planuoti savo laiką, o kartais padirbėsite ir papildomą valandą. Žinoma, nepamiršite laikytis saugių darbo taisyklių, prisidedant prie saugios darbo aplinkos, kurioje galėsite suklestėti!

Mes džiaugsimės galėdami padėti Jums surasti tinkamą darbą. Kiekvienam savo darbuotojui mes skiriame asmeninį dėmesį bei tiksliai išsiaiškiname būsimojo darbuotojo pageidavimus, kokių žinių bei įgūdžių jis/ji turi. Geri darbuotojai yra mūsų turtas bei nusipelno išskirtinio dėmesio!

 

Darbo pasiūlymai CNC

 

 

CNC Operatorius (-ė)

Darbas su CNC

CNC Operatorius (-ė)

Dirbdami CNC staklininku (-e) būsite atsakingi už sklandžias staklių operacijas. Priklausomai nuo jūsų patirties ir pageidavimo galėsite dirbti frezavimo, lankstymo ar tekinimo CNC staklių programuotoju (-a) arba operatoriumi (-e). CNC įmonės dažnai turi išplėtotą staklių parką, kuris leidžia atlikti skirtingas metalo apdirbimo funkcijas, dėl to, Jums turint ryžto, galėsite pramokti dirbti prie skirtingų CNC staklių. Tad jei norite lavinti žinias ir patirtį šioje profesijoje, šis darbas – kaip tik Jums!

Kompanijos, su kuriomis bendradarbiaujame:

 

Suvirintojams

 

 

 

Dažnai užduodami klausimai

Atsakymai į kylančius klausimus
Kas yra ABU kodeksas?
ABU yra didžiausia sektoriaus asociacija, vienijanti Nyderlandų laikinojo įdarbinimo įmones. ABU rūpinasi, kad laikinieji darbuotojai, pavyzdžiui, būtų supažindinami su kolektyvine darbo sutartimi, o laikinojo įdarbinimo įmonės laikytųsi tokių sutarčių, kitų įstatymų ir taisyklių. Daugiau informacijos rasite ČIA.
Nyderlandai yra Europos Sąjungos šalis, todėl jums nereikia specialaus leidimo dirbti. Atvykstant jums reikia su savimi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, vairuotojo pažymėjimą. Jei prireiktų mokesčių mokėtojo kortelės ar kitų dokumentų, tuomet fotokopijos turėtų pakakti. Labai svarbu, kad jūsų tapatybę patvirtinantys dokumentai būtų galiojantys ir geros būklės. Nyderlandų valdžios institucijos gali atmesti sugadintus, pasibaigusio galiojimo, neįskaitomus asmens dokumentus!
Kalbant apie profesinės kvalifikacijos pažymėjimus, fotokopijos turėtų pakakti, tačiau, pavyzdžiui, suvirinimo testai ir sertifikatai turėtų būti originalūs. Jei esate išlaikę darbo saugos egzaminą VCA / SCC, turėkite su savimi pažymėjimą ir kortelę. Jei neturite galimybės pateikti šių dokumentų, tuomet atsiųskite mums savo pažymėjimo numerį.
Butai yra apstatyti baldais ir pilnai įrengti, rasite visus buityje reikalingus daiktus. Mes suteikiame pagalves, užklotus bei patalynę. Jei neturite darbo saugos batų, Covebo juos jums parūpins, nes dirbant šie batai yra privalomi. Su savimi turėkite: rankšluosčių, asmens higienos priemonių, džiovintuvą, kitų jums reikalingų kasdienių prekių (švaros ir higienos prekės, tualetinis popierius ir t.t.). Pabandykite pagalvoti apie visus jums reikalingus daiktus, vaistus ir apie tai, ko Nyderlanduose galbūt nėra. Jei ketinate vykti lėktuvu, atkreikite dėmesį į oro linijos taikomus bagažo apribojimus. Pagalbą rasite čia.
Vykti į Nyderlandus galima keliais būdais: autobusu, lėktuvu ir keleivių pervežimo įmonių pagalba. Visais atvejais už tai susimokėti turėsite patys. Atvykimas ir persikėlimas į butą paprastai vyksta savaitgaliais. Mūsų darbuotojai dažniausiai vyksta su keleivių pervežimo įmonių pagalba, nes jos pristato tiesiai į gyvenamąją vietą.
„Wizzair“ ir „AirBaltic“ avialinijos vykdo reguliarius skrydžius tarp Lietuvos ir Nyderlandų, o tai užtikrina pigų ir greitą keliavimo būdą. Tiems, kurie skrenda lėktuvu, nuvykti į apgyvendinimo vietą taip pat nėra sudėtinga, kadangi Nyderlanduose yra gerai išvystytas geležinkelių tinklas. Iš Eindhoveno oro uosto į geležinkelio stotį autobusas vyksta kas 30 minučių. Kelionė trunka 20 minučių. Iš Eindhoveno geležinkelio stoties galėsite nuvykti į jums reikiamus miestus. Autobusų tvarkaraščius ir autobusų stotelių vietas rasite čia. Pagalbą, kaip vykti traukiniais, rasite čia. Jei vykstate traukiniais, mes rekomenduojame parsisiųsti specialią programėlę. Ji yra olandų kalba, tačiau labai paprasta ir nesudėtinga. Parsisiųsti „Reisplanner“ programą čia! Prieš vykstant verta pasitikrinti autobusų, traukinių stoties, biuro bei apgyvendinimo vietą Google žemėlapyje. Tai padės lengviau susiorientuoti atvykus.
Galite pasirinkti keliauti su „Ecolines“, tarptautines autobusų paslaugas teikiančia įmone. Kelionė trunka apie vieną parą, tad atsižvelkite į tai planuodami savo laiką bei kelionę.
Darbui Nyderlanduose reikalingas BSN  (socialinio draudimo numeris), be kurio teisėtas įdarbinimas neįmanomas. Mes padėsime jums šį numerį įsigyti. Dėl didelio vietinės valdžios užimtumo tai gali užtrukti iki keleto dienų. Saugokite išduotą oficialų dokumentą! Jis išduodamas nemokamai, tačiau pakartotinis šio dokumento išėmimas jums kainuos apie 20 eurų. Kai tik gausite BSN numerį, mes padėsime jums atsidaryti banko sąskaitą. Tam jums reikia olandiško telefono numerio ir BSN numerio. Nedelsiant gausite laikinąją kortelę, kurią galėsite naudoti iškart. Paprastai viskas parengiama per vieną dieną. Po to, kai jus įdarbinsime, jūs galėsite peržiūrėti savo sutartį, sekti uždarbio suvestines ir įkeltus oficialius dokumentus „Covebo“ asmeninėje paskyroje.
Vairuodami savo automobilį Nyderlanduose, turėsite susimokėti automobilio svorio mokestį bei įvykdyti kitus bendrus mokėjimo reikalavimus. Savo automobiliu lietuviškais numeriais Nyderlanduose galėsite naudotis tik ribotą laiką. Daugiau informacijos apie tai rasite čia. Nyderlanduose galite naudotis galiojančiu lietuvišku vairuotojo pažymėjimu, tačiau gyvenant ilgesnį laikotarpį lietuvišką vairuotojo pažymėjimą gali tekti pasikeisti į olandišką. Kada teks keisti Lietuvoje išduotą vairuotojo pažymėjimą priklauso nuo to, kuriais metais jis buvo išduotas. Nyderlanduose yra platus greitkelių tinklas, todėl vykdami savo automobiliu atnaujinkite Nyderlandų žemėlapį savo GPS.
Mums nereikia jokių dokumentų iš ankstesnių darbdavių, kad galėtumėte sudaryti sutartį su mumis.