Apie Covebo

Mūsų sėkmės raktas yra patenkinti klientai bei darbuotojai.

Covebo įdarbinimo agentūra (Covebo Uitzendgroep B.V.) buvo įkurta 2001 m. Nyderlanduose. Jos įkūrėjai – Johnas van de Veenas ir Gertas Bouw – pirmąjį Covebo biurą atidarė Nijkerk mieste – šiandieninėje Covebo būstinėje. Per 20 darbo metų Covebo plėtėsi ir pradėjo bendradarbiauti su daugybe šalių – Ispanija, Romunija, Bulgarija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Slovėnija ir Čekija.

Šiuo metu Covebo Uitzendbureau yra įdarbinusi virš 10 000 žmonių visoje Olandijoje, iš jų apie 700 darbuotojų yra lietuviai. Mes būtume laimingi, jei ir Jums padėtume rasti tinkamą darbą Nyderlanduose!

Mes Jums galime pasiūlyti kvalifikuoto ir nekvalifikuoto darbo galimybes šiuose sektoriuose:

 • Produkcija;
 • Logistika;
 • Automobilių pramonė;
 • Metalo apdirbimas;
 • Technikos pramonė.

 

Mūsų tikslai

Mums svarbiausia – kokybiškos paslaugos teikimas ir sąžiningumas, ko pasekoje – patenkinti klientai bei darbuotojai.

Užtikriname, kad mūsų klientų, darbuotojų bei personalo darbas būtų gerai organizuotas.

„Covebo“ yra ABU (Visuotinio laikinojo įdarbinimo įmonių susivienijimo) sertifikuota įmonė. Tai reiškia, kad nepriklausoma institucija tikrina, ar teisingai taikome teisės aktus ir taisykles. Daugiau apie tai galite skaityti ČIA.

Mes esame lankstūs, dėmesingi. Norime, kad mūsų darbuotojai nuolat tobulėtų savo darbe. Taip pat siūlome darbo vietas, į kurias gali pretenduoti kiekvienas, tikintis, jog galės įveikti iššūkius ir norintis išmokti naujų dalykų.

Su daugeliu savo klientų sukūrėme ilgalaikius, paremtus abipusiu pasitikėjimu santykius, todėl galime jums pasiūlyti dirbti ilgesnį laiką toje pačioje darbo vietoje!

 

Kodėl verta rinkitis mus? Mes garantuojame:

 • Sąžiningą atlyginimą išmokėtą laiku;
 • Oficialią olandišką darbo sutartį lietuvių kalba;
 • Apgyvendinimą bei transportą į ir iš darbo;
 • Sveikatos draudimą bei visas socialines garantijas;
 • Pagalbą iš mūsų kolegų kilusiais klausimais;
 • Galimybę be rūpesčių pradėti gyvenimą Nyderlanduose.

 

 

"Dirbu man patinkantį darbą. Geras apgyvendinimas ir draugiškas koordinatorius."

Vilius

Logistikos darbuotojas
"Dirbu man patinkantį darbą. Geras apgyvendinimas ir draugiškas koordinatorius."

Vilius

Logistikos darbuotojas

Apgyvendinimas ir transportas

Mūsų įmonėje itin svarbus yra žmogiškasis faktorius. Todėl stengiamės darbuotojus apgyvendinti ten, kur mūsų darbuotojai jaustųsi patogiai, galėtų atsipalaiduoti po darbo bei mėgautis laisvalaikiu.

Būdami ABU (bendrojo įdarbinimo agentūrų aljanso) ir NBBU (Nyderlandų darbo vietų ir laikinųjų įdarbinimo agentūrų asociacijos) nariais, mes turime sertifikuotą „Flex Home“ kokybės pažymėjimą.

Kiekviena apgyvendinimo vieta yra apstatyta baldais ir pilnai įrengta. Apgyvendinimo vietose yra virtuvinė įranga, skalbimo mašina, dulkių siurblys, televizorius, internetas ir kiti reikiami daiktai.

Mums svarbu, kad kiekvienas mūsų darbuotojas išvengtų rūpesčių dėl transporto Nyderlanduose. Užtikriname, kad mūsų darbuotojams būtų suteiktas tinkamas transportas į ir iš darbo. Tai gali būti tiek dviratis, tiek automobilis.

 

 

Socialinio draudimo numerio išdavimas

Mums yra svarbi žmonių sveikata ir gerovė. Mes rūpinamės, kad mūsų klientų, darbuotojų ir personalo reikalai būtų gerai organizuoti.

Norėdamas dirbti Nyderlanduose, kiekvienas asmuo privalo turėti BSN – socialinio draudimo numerį. Darbuotojai šį numerį gali gauti savarankiškai, užsiregistruodami miesto savivaldybėje, arba jį pasidaryti padės mūsų įmonės koordinatoriai. Daugiau apie BSN numerio išdavimą galite skaityti ČIA.

Jei jūs jau turite socialinio draudimo numerį, privalote pateikti mokesčių administratoriaus išduotą originalią formą!

 

 

Draudimas

Nyderlanduose sveikatos draudimas yra privalomas, todėl mūsų darbuotojai turi būti sudarę sveikatos draudimo sutartį. Draudimas užtikrins jūsų saugumą, jei susirgsite arba dirbant Nyderlanduose nutiks nelaimingas atsitikimas.

Jūs galite pasirašyti sutartį su draudimo įmone savarankiškai arba pasinaudoti mūsų teikiama draudimo paslauga.