Apie Covebo

Covebo įdarbinimo agentūra (Covebo Uitzendgroep B.V.) buvo įkurta 2001 m. Nyderlanduose. Jos įkūrėjai – Johnas van de Veenas ir Gertas Bouw – pirmąjį Covebo biurą atidarė Nijkerk mieste – šiandieninėje Covebo būstinėje. Per 20 darbo metų Covebo plėtėsi ir pradėjo bendradarbiauti su daugybe šalių – Ispanija, Romunija, Bulgarija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Slovėnija ir Čekija.

Šiuo metu Covebo Uitzendbureau yra įdarbinusi virš 10 000 žmonių visoje Olandijoje, iš jų apie 700 darbuotojų yra lietuviai. Mes būtume laimingi, jei ir Jums padėtume rasti tinkamą darbą Nyderlanduose.

Mes Jums galime pasiūlyti kvalifikuoto ir nekvalifikuoto darbo galimybes šiuose sektoriuose:

  • Produkcija;
  • Logistika;
  • Automobilių pramonė;
  • Metalo apdirbimas;
  • Statybos;
  • Atsinaujinančioji energetika.

Mūsų tikslai

Visada siekiame tinkamai pasirūpinti savo darbuotojų sveikata ir gerove. Užtikriname, kad mūsų klientų, darbuotojų bei personalo darbas būtų gerai organizuotas. Mūsų sėkmės raktas yra patenkinti klientai bei darbuotojai.

Mes esame lankstūs, dėmesingi. Norime, kad mūsų darbuotojai nuolat tobulėtų savo darbe. Taip pat siūlome darbo vietas, į kurias gali pretenduoti kiekvienas, tikintis, jog galės įveikti iššūkius ir norintis išmokti naujų dalykų.

Su daugeliu savo klientų sukūrėme ilgalaikius, paremtus abipusiu pasitikėjimu santykius, todėl galime jums pasiūlyti dirbti ilgesnį laiką toje pačioje darbo vietoje!

 

 

Darbas Nyderlanduose

Viskas, ką reikia žinoti

Mūsų paslaugos

Skaitykite daugiau apie darbą „Covebo“

Biurai

Esame keliose vietovėse

Mūsų siūlomos darbo vietos

Ieškokite jums tinkančio darbo