Ieškote darbo produkcijoje?

 

Covebo rasime Jums tinkamiausią darbą!  

 

Ieškote darbo produkcijoje-gamyboje? Tuomet Covebo gali Jums pasiūlyti daug įvairių darbo pozicijų! Mes nuolat ieškome patyrusių produkcijos-gamybos darbuotojų: įrenginių bei mašinų operatorių, linijos operatorių, kokybės kontrolės darbuotojų, pakuotojų.

Ar Jums patinka reguliarus pasikartojantis darbo pobūdis? Tuomet darbas gamyboje – Jums! Atėję į darbą Jūs visada žinote, ko tikėtis bei kas Jūsų laukia! Darbas produkcijos-gamybos sektoriuje yra pastovus bei stabilus. Čia ypač svarbus darbo tikslumas bei tempas.  

Ką veikia produkcijos-gamybos darbuotojas? Šio darbo užduotys dažnai priklauso nuo pramonės-gamybos šakos, tačiau beveik visais atvejais Jūs prisidedate prie produkto kūrimo arba perdirbimo.  Produkcijos-gamybos darbuotojas palaiko bei prisideda prie produkcijos-gamybos srauto, tikrina produktų kokybę, renka nuo linijos produktus bei juos pakuoja, stebi/tikrina produkcijos-gamybos linijos mašinas. Kai kurioms darbo pozicijoms, tokioms, kaip mašinų operatoriai, būtina kvalifikacija bei atitinkamo darbo patirtis.  

Kadangi Covebo dirba su pačiomis įvairiausiomis produkcijos-gamybos kompanijomis, mes visuomet galime padėti surasti Jums tinkantį bei patinkantį darbą! 

 

Ko mes tikimės iš Jūsų? 

 

Covebo tikisi, kad esate atsakingas, darbštus, suvokiate higienos bei saugos reikalavimus, o greitesnis darbo tempas Jums – ne problema! Pretenduodami į mašinų operatoriaus poziciją, tikimės, kad turite reikiamą kvalifikaciją, gebėjimus bei patirties.   

Susipažinote su produkcijos sektoriumi ir manote, kad jis ne Jums? Tuomet paskaitykite apie darbo pozicijas kituose mūsų siūlomuose sektoriuose! 

 

Kreiptis dėl šio darbo   Visi darbo pasiūlymai

 

Gamybos darbuotojas -(-a)

Produktų rūšiavimas prie linijos

Bendradarbiaujame su daugybe kompanijų, kurioms reikalingi produkcijos darbuotojai, darbui prie linijos. Dažniausiai turime darbo galimybių įvairiose produktų gamybos pramonėse – sausainių, pyragų, mėsos, gėlių vazonėlių, metalo ir t.t.

Komandinis darbas yra itin svarbus būnant linijos darbuotoju, nes kiekvienas darbuotojas prie linijos turi paruošti produktą kitam žingsniui.

 

Mašinos operatorius (-ė)

Produkcijos mašinų priežiūra

Produktų gamybos procese neapsieinama be įvairių mašinų, automatizuotų linijų ir technikos. Kadangi gamyboje naudojama daugybė automatizuotų mašinų, jas būtina prižiūrėti ir užtikrinti, kad gedimai ir nesklandumai būtų pašalinti kuo greičiau. Mašinų operatorius – tai žmogus, kuris išmano ir supranta produkcijos mašinų veikimo principą ir tvarko gedimus.

Atsakingas požiūris yra itin svarbus būnant mašinos operatoriumi, nes nuo Jūsų priklauso sklandus linijos darbas.

Linijos pakuotojas (-a)

Gaminių pakavimas prie linijos

Produkcijos darbo procesas beveik neįmanomas be pakuotojų. Ar tai būtų sausainiai, mėsos gaminiai ar vazonėliai, jų pakavimas yra itin svarbus žingsnis visoje gamybos eigoje. Produktų pakavimas gali vykti arba rankomis, arba pakavimo mašina.

Tempas ir atidumas yra itin svarbus būnant pakuotoju, nes turite užtikrinti, kad produktai supakuoti tvarkingai ir kokybiškai.

Kompanijos, su kuriomis bendradarbiaujame

 

Kompanijos

 

 

Dažnai užduodami klausimai

Atsakymai į kylančius klausimus
Kas yra ABU kodeksas?
ABU yra didžiausia sektoriaus asociacija, vienijanti Nyderlandų laikinojo įdarbinimo įmones. ABU rūpinasi, kad laikinieji darbuotojai, pavyzdžiui, būtų supažindinami su kolektyvine darbo sutartimi, o laikinojo įdarbinimo įmonės laikytųsi tokių sutarčių, kitų įstatymų ir taisyklių. Daugiau informacijos rasite ČIA.
Nyderlandai yra Europos Sąjungos šalis, todėl jums nereikia specialaus leidimo dirbti. Atvykstant jums reikia su savimi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, vairuotojo pažymėjimą. Jei prireiktų mokesčių mokėtojo kortelės ar kitų dokumentų, tuomet fotokopijos turėtų pakakti. Labai svarbu, kad jūsų tapatybę patvirtinantys dokumentai būtų galiojantys ir geros būklės. Nyderlandų valdžios institucijos gali atmesti sugadintus, pasibaigusio galiojimo, neįskaitomus asmens dokumentus!
Kalbant apie profesinės kvalifikacijos pažymėjimus, fotokopijos turėtų pakakti, tačiau, pavyzdžiui, suvirinimo testai ir sertifikatai turėtų būti originalūs. Jei esate išlaikę darbo saugos egzaminą VCA / SCC, turėkite su savimi pažymėjimą ir kortelę. Jei neturite galimybės pateikti šių dokumentų, tuomet atsiųskite mums savo pažymėjimo numerį.
Butai yra apstatyti baldais ir pilnai įrengti, rasite visus buityje reikalingus daiktus. Mes suteikiame pagalves, užklotus bei patalynę. Jei neturite darbo saugos batų, Covebo juos jums parūpins, nes dirbant šie batai yra privalomi. Su savimi turėkite: rankšluosčių, asmens higienos priemonių, džiovintuvą, kitų jums reikalingų kasdienių prekių (švaros ir higienos prekės, tualetinis popierius ir t.t.). Pabandykite pagalvoti apie visus jums reikalingus daiktus, vaistus ir apie tai, ko Nyderlanduose galbūt nėra. Jei ketinate vykti lėktuvu, atkreikite dėmesį į oro linijos taikomus bagažo apribojimus. Pagalbą rasite čia.
Vykti į Nyderlandus galima keliais būdais: autobusu, lėktuvu ir keleivių pervežimo įmonių pagalba. Visais atvejais už tai susimokėti turėsite patys. Atvykimas ir persikėlimas į butą paprastai vyksta savaitgaliais. Mūsų darbuotojai dažniausiai vyksta su keleivių pervežimo įmonių pagalba, nes jos pristato tiesiai į gyvenamąją vietą.
„Wizzair“ ir „AirBaltic“ avialinijos vykdo reguliarius skrydžius tarp Lietuvos ir Nyderlandų, o tai užtikrina pigų ir greitą keliavimo būdą. Tiems, kurie skrenda lėktuvu, nuvykti į apgyvendinimo vietą taip pat nėra sudėtinga, kadangi Nyderlanduose yra gerai išvystytas geležinkelių tinklas. Iš Eindhoveno oro uosto į geležinkelio stotį autobusas vyksta kas 30 minučių. Kelionė trunka 20 minučių. Iš Eindhoveno geležinkelio stoties galėsite nuvykti į jums reikiamus miestus. Autobusų tvarkaraščius ir autobusų stotelių vietas rasite čia. Pagalbą, kaip vykti traukiniais, rasite čia. Jei vykstate traukiniais, mes rekomenduojame parsisiųsti specialią programėlę. Ji yra olandų kalba, tačiau labai paprasta ir nesudėtinga. Parsisiųsti „Reisplanner“ programą čia! Prieš vykstant verta pasitikrinti autobusų, traukinių stoties, biuro bei apgyvendinimo vietą Google žemėlapyje. Tai padės lengviau susiorientuoti atvykus.
Galite pasirinkti keliauti su „Ecolines“, tarptautines autobusų paslaugas teikiančia įmone. Kelionė trunka apie vieną parą, tad atsižvelkite į tai planuodami savo laiką bei kelionę.
Darbui Nyderlanduose reikalingas BSN  (socialinio draudimo numeris), be kurio teisėtas įdarbinimas neįmanomas. Mes padėsime jums šį numerį įsigyti. Dėl didelio vietinės valdžios užimtumo tai gali užtrukti iki keleto dienų. Saugokite išduotą oficialų dokumentą! Jis išduodamas nemokamai, tačiau pakartotinis šio dokumento išėmimas jums kainuos apie 20 eurų. Kai tik gausite BSN numerį, mes padėsime jums atsidaryti banko sąskaitą. Tam jums reikia olandiško telefono numerio ir BSN numerio. Nedelsiant gausite laikinąją kortelę, kurią galėsite naudoti iškart. Paprastai viskas parengiama per vieną dieną. Po to, kai jus įdarbinsime, jūs galėsite peržiūrėti savo sutartį, sekti uždarbio suvestines ir įkeltus oficialius dokumentus „Covebo“ asmeninėje paskyroje.
Vairuodami savo automobilį Nyderlanduose, turėsite susimokėti automobilio svorio mokestį bei įvykdyti kitus bendrus mokėjimo reikalavimus. Savo automobiliu lietuviškais numeriais Nyderlanduose galėsite naudotis tik ribotą laiką. Daugiau informacijos apie tai rasite čia. Nyderlanduose galite naudotis galiojančiu lietuvišku vairuotojo pažymėjimu, tačiau gyvenant ilgesnį laikotarpį lietuvišką vairuotojo pažymėjimą gali tekti pasikeisti į olandišką. Kada teks keisti Lietuvoje išduotą vairuotojo pažymėjimą priklauso nuo to, kuriais metais jis buvo išduotas. Nyderlanduose yra platus greitkelių tinklas, todėl vykdami savo automobiliu atnaujinkite Nyderlandų žemėlapį savo GPS.
Mums nereikia jokių dokumentų iš ankstesnių darbdavių, kad galėtumėte sudaryti sutartį su mumis.