2 min.15 kovo 2023

Informacija apie algalapius ir jų išmokėjimą

Ką reikėtų žinoti apie atlyginimą dirbant Nyderlanduose, Covebo agentūroje?

Jūs dirbate Covebo agentūroje Nyderlanduose? Tuomet mūsų pareiga yra išmokėti Jums atlyginimą už Jūsų darbą bei suteikti Jums visą su tuo susijusią informaciją.

Covebo labai atsakingai žiūri į algos išmokėjimą savo darbuotojams, ir ypač tiems, kurie atvyksta dirbti į Nyderlandus iš užsienio.

Mes pasirūpiname, kad:

  • Jums būtų laiku išmokėtas teisingas atlyginimas.
  • Iš karto būtų sumokami visi pajamų mokesčiai.
  • Kiek įmanoma greičiau būtų sumokamos visos Jums priklausančios išmokos.

Visa tai mes darome tiek dėl Jūsų, tiek dėl dar 10.000 kitų darbuotojų, dirbančių Covebo.

Algos išmokėjimo procesas Nyderlanduose yra šiek tiek kitoks nei Lietuvoje. Būtent dėl to mes norime paaiškinti Jums kaip visa tai vyksta Covebo.

Kokia tvarka Covebo išmoka atlyginimą?

Dirbdami Covebo atlyginimą gausite kas savaitę, beveik visuomet tą pačią dieną. Išimtiniais atvejais darbo užmokestis gali būti mokamas kas keturias savaites. Savaime suprantama, mes apmokame kiekvieną darbuotojo išdirbtą valandą. Išmokėjus darbo užmokestį, visiems darbuotojams išsiunčiami algalapiai.

Pavyzdžiui, jei dirbote nuo pirmadienio iki penktadienio (visą savaitę), Jūsų algos išmokėjimas atrodytų taip:

  1. Pirmos Jūsų išdirbtos savaitės penktadienį Jūs prisijungiate prie Covebo portalo.
  2. Jei užsakovas reikalauja, portale savarankiškai pildote darbo laiko apskaitos žiniaraščius (arba išdirbtų valandų skaičius ir nuo jo priklausantis darbo užmokestis apskaičiuojami remiantis užsakovų pateiktais savaitiniais darbo laiko apskaitos žiniaraščiais).
  3. Pateiktos išdirbtos valandos apdorojamos Covebo sistemoje.
  4. Alga išmokama ateinančios darbo savaitės ketvirtadienį.
  5. Algalapyje rasite visą informaciją apie algą prieš ir po mokesčių, pajamų mokesčius, lengvatas ir kitus atskaitymus.

 


Papildoma informacija:

Nyderlanduose kalbant apie darbo užmokestį, turimas galvoje atlyginimas neatskaičius mokesčių. Šis atlyginimas negali būti mažesnis už teisės aktuose nustatytą minimalų darbo užmokestį. Mes taip pat siūlome sveikatos draudimą ir (arba) kitas paslaugas. Visa informacija apie pasirinktas paslaugas įtraukiama į algalapį.

Jeigu naudojatės Covebo apgyvendinimo paslaugomis, mokestis už tai yra išskaičiuojamas iš Jūsų darbo užmokesčio dar prieš išskaitant kitus mokesčius.

Pageidautina, kad turėtumėte Nyderlandų banko sąskaitą, į kurią galėtume pervesti darbo užmokestį. Mes galime atlyginimą pervesti ir į užsienio banko sąskaitą, tačiau jeigu už tarptautinį pinigų pervedimą yra taikomas mokestis, jo išlaidas padengia pats darbuotojas.

Mes nuolat prašome savo darbuotojų įdėmiai perskaityti savo algalapį. Jeigu aptikote klaidų, mes prašome kuo skubiau mus apie tai informuoti. Jeigu algalapyje ko nors nesuprantate, kreipkitės į mus ir mes Jums atsakysime į rūpimus klausimus.

Norėtumėte išsamesnės informacijos apie algalapius? Tuomet ją rasite Covebo portale į Jūsų paskyrą įkeltoje Žaliojoje knygelėje.

Norėtumėte pažiūrėti trumpą vaizdo įrašą apie algalapius? Tuomet prašome paspausti žemiau pateiktą nuorodą.

Taip pat įdomu!

Skaitykite daugiau šios kategorijos tinklaraščių

Kaip susikurti gyvenimo aprašymą? (CV)

3 min.27 kovo 2023

Banko sąskaitos atidarymas Nyderlanduose

3 min.3 rugsėjo 2021

BSN numeris. Į ką atkreipti dėmesį?

2 min.23 balandžio 2021